شماره صفحه: 2 از 3
صالحی ۸ سال قبل از ایران گفته است: جناب آقای دکتر ابوالاحرار من و خانواده بدین وسیله از شما پزشک متعهد و مهربان که در طول درمان مادرم به سوالات وقت و بی وقت ما پاسخ گفتید و با مهربانی بردباری به ما آرامش و قوت قلب دادید کمال تشکر را داریم.دکتر ابوالاحرار مادرم به رحمت خدا رفت ولی ما و مطمئناً او هیچگاه مهربانی های شما را فراموش نمی کنیم و نام نیک شما همیشه در ذهن ما باقی خواهد ماند.
سهیلا کلانتری ۹ سال قبل از برزیل گفته است: ۲۰سال بود که پیش هر پزشکی رفتم گفته بود میگرن دارم قرص های خواب اور برام داده بودن اما اصلا خوب نشدم بلکه روز به روز بدتر میشدم و قرصها اضافه وزن شدید اوردن تا این که امدم پیش دکتر ابوالاحرار ایشان با تشخیص این که من اصلا میگرن ندارم واین سردرد یک نوع انقباظ گردنی میباشد دو عدد قرص برام نوشت که دو ماه استفاده کردم و واقعا معجزه کرد خوب خوووووووووووووووب شدم احساس میکنم تازه به دنیا اومدم واقعا از زحمات این دکتر نمونه سپاسگذارم وامیدوارم همیشه سالم و موفق باشن در تمام مسیر زندگیشون ....درود بر همچین بزرگوارانی در کشور ایران
شمسي ۹ سال قبل از ایران گفته است: من پس از ٢ بار عمل جراحي ديسك كمر نميتوانستم راه بروم و پس از چند قدم راه رفتن پاهايم درد شديدي ميگرفت. چند تا دكتر گفتند بايد دوباره عمل كنم ولي آقاي دكتر تشخيص چسبندگي محل عمل دادند و با يك تزريق در اتاق عمل مشكل من درمان شد. الان اگر خيلي راه بروم كمي پاي راستم گزگز ميكند
آرمان ۹ سال قبل از انگلستان گفته است: پدر من در ۷۶ سالگی به علت آرتروز شدید زانوها نمیتوانست حرکت کند. جراحی تعویض مفصل به عنوان تنها درمان گفته شده بود. خوشبختانه پس از ۳ نوبت تزریق پلاسما درد زانوها بیش از ۸۰ درصد کم شده و راحت راه میرود و دیگر نیازی به خوردن قرص مسکن ندارد.
نصرالله ۹ سال قبل از ایران گفته است: سلام عرض ادب با تشکر از شما پزشک متعهد جهت پاسخ به سوالم با آرزوی موفقیت برایتان
محمد عظیمی ۹ سال قبل از ایران گفته است: سلام
معصومه ۱۰ سال قبل از ایران گفته است: سلام آقای دکتر. چندی قبل بعد از اینکه سوالم را در سایت مطرح کردم و پاسخ گرفتم جهت معاینه به مطب مراجعه کردم.صرفا می خواستم از وقتی که برای بیمارانتان می گذارید و با صبر و حوصله شنونده شرح حالشان می باشید و همچنین صداقت و حسن برخوردتان نهایت تشکر را داشته باشم.برای شما و خانواده محترم سلامتی و آرامش آرزومندم.
سروناز ۱۰ سال قبل از انگلستان گفته است: سلام من همسر همکلاسی و دوست شما اقای دکتر جواد سلطانمحمدی هستم ایشان از لندن سلام میرسانند
زهرا قربانی ۱۰ سال قبل از ایران گفته است: باسلام وخسته نباشیدخدمت دکترگرانقدر.برای من یک ماه پیش تزریق انجام دادیدوالان به خواست خداوکمک شما هیچ دردی ندارم وتوصیه های شما راانجام می دهم فقط می خواستم ازشماتشکرکنم که شما به من امیدبه زندگی را برگرداندیدامیدوارم خداوندهم شمارادرهمه زندگیتان موفق گرداند.
زهرا ۱۰ سال قبل از ایران گفته است: من ۴ ماه پس از عمل جراحی دیسک بین مهره ای دوباره دچار کمردرد شدم که تشخیص چسبندگی داده شد. به تهران آمدم و نوروپلاستی شدم. از آقای دکتر بابت درمان کمردردم ممنونم.
شماره صفحه: 2 از 3